DEPUTAȚII AU PLECAT ÎN VACANȚĂ

1.08.2023, 19:12
Deputații au plecat în vacanță. Ultima ședință din sesiunea de primăvară a durat până în seara, fiind adoptate mai multe proiecte de lege. Președintele Legislativului, Igor Grosu, se declară mulțumit de activitatea forului și susține că pentru următoarea sesiune agenda este deja plină.