ТВ-программа

    10.06.24 Понедельник
6:00    Сериал "Право на защиту"
7:00    Sinteza Săptămînii
8:00    Obiectiv sportiv
8:30    Moldova LIVE. CONTEXT cu Oxana Bodnar
9:05    Сериал "Право на защиту"
10:05    Teleshopping
10:20    Сериал "Право на защиту"
11:10    Сериал "Братья по крови"
12:05    Teleshopping
12:20    Сериал "Условный мент-5"
13:10    Сериал "Свидетели"
14:00    Știri
14:15    Sport
14:25    Сериал "Братья по крови"
15:20    Сериал "Детективы"
16:00    Știri
16:15    Sport
16:25    Echipa de gardă
16:30    Сериал "Детективы"
17:05    Сериал "Свидетели"
18:00    Știri
18:35    Sport
18:45    Echipa de gardă
18:55    Сериал "Детективы"
19:30    "La subiect" cu Viorel Furculita
21:00    Новости
21:35    Echipa de gardă
21:45    Сериал "Условный мент-5"
22:35    Știri
23:10    Sport
23:20    Echipa de gardă
23:30    "Мир наизнанку"
0:10    Орёл и Решка
1:00    Сериал "Братья по крови"
2:30    Сериал "Детективы"
3:00    "Мир наизнанку"
3:40    Орёл и Решка
4:30    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка
    
    11.06.24 Вторник
6:00    Știri
6:35    Sport
6:45    Echipa de gardă
6:50    Сериал "Право на защиту"
7:50    "La subiect" cu Viorel Furculita
9:15    Сериал "Право на защиту"
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Право на защиту"
11:15    Сериал "Братья по крови"
12:05    Teleshopping
12:20    Сериал "Условный мент-5"
13:10    Сериал "Свидетели"
14:00    Știri
14:15    Sport
14:25    Сериал "Братья по крови"
15:20    Сериал "Детективы"
16:00    Știri
16:15    Sport
16:25    Echipa de gardă
16:30    Сериал "Детективы"
17:10    Сериал "Свидетели"
18:00    Știri
18:35    Sport
18:45    Echipa de gardă
18:55    Сериал "Детективы"
19:30    Moldova LIVE cu Oxana Bodnar
21:00    Новости
21:35    Echipa de gardă
21:45    Сериал "Условный мент-5"
22:35    Știri
23:10    Sport
23:20    Echipa de gardă
23:25    "Мир наизнанку"
0:15    Орёл и Решка
1:00    Сериал "Братья по крови"
2:30    Сериал "Детективы"
3:00    "Мир наизнанку"
3:45    Орёл и Решка
4:30    "Мир наизнанку"
5:15    Орёл и Решка
    
    12.06.24 Среда
6:00    Știri
6:35    Sport
6:45    Echipa de gardă
6:50    Сериал "Право на защиту"
7:50    Moldova LIVE cu Oxana Bodnar
9:15    Сериал "Право на защиту"
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Право на защиту"
11:15    Сериал "Братья по крови"
12:05    Teleshopping
12:20    Сериал "Условный мент-5"
13:10    Сериал "Свидетели"
14:00    Știri
14:15    Sport
14:25    Сериал "Братья по крови"
15:20    Сериал "Детективы"
16:00    Știri
16:15    Sport
16:25    Echipa de gardă
16:35    Сериал "Детективы"
17:10    Сериал "Свидетели"
18:00    Știri
18:35    Sport
18:45    Echipa de gardă
18:55    Сериал "Детективы"
19:30    По фактам с Юлией Фёдоровой
21:00    Новости
21:35    Echipa de gardă
21:45    Сериал "Условный мент-5"
22:35    Știri
23:10    Sport
23:20    Echipa de gardă
23:25    "Мир наизнанку"
0:15    Орёл и Решка
1:05    Сериал "Братья по крови"
2:40    "Мир наизнанку"
3:30    Орёл и Решка
4:20    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка
    
    13.06.24 Четверг
6:00    Știri
6:35    Sport
6:45    Echipa de gardă
6:50    Сериал "Право на защиту"
7:50    По фактам с Юлией Фёдоровой
9:15    Сериал "Право на защиту"
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Право на защиту"
11:15    Сериал "Братья по крови"
12:05    Teleshopping
12:20    Сериал "Условный мент-5"
13:05    Сериал "Свидетели"
14:00    Știri
14:15    Sport
14:30    Сериал "Братья по крови"
15:20    Сериал "Детективы"
16:00    Știri
16:15    Sport
16:25    Echipa de gardă
16:30    Сериал "Детективы"
17:10    Сериал "Свидетели"
18:00    Știri
18:35    Sport
18:45    Echipa de gardă
18:50    Сериал "Детективы"
19:30    Moldova LIVE cu Oxana Bodnar
21:00    Новости
21:35    Echipa de gardă
21:45    Сериал "Условный мент-5"
22:35    Știri
23:10    Sport
23:20    Echipa de gardă
23:25    "Мир наизнанку"
0:10    Орёл и Решка
1:00    Сериал "Братья по крови"
2:30    Сериал "Детективы"
3:00    "Мир наизнанку"
3:40    Орёл и Решка
4:30    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка
    
    14.06.24 Пятница
6:00    Știri
6:35    Sport
6:45    Echipa de gardă
6:50    Сериал "Право на защиту"
7:50    Moldova LIVE cu Oxana Bodnar
9:15    Сериал "Право на защиту"
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Право на защиту"
11:15    Сериал "Братья по крови"
12:05    Teleshopping
12:20    Сериал "Условный мент-5"
13:10    Сериал "Свидетели"
14:00    Știri
14:15    Sport
14:25    Сериал "Братья по крови"
15:20    Сериал "Детективы"
16:00    Știri
16:15    Sport
16:25    Echipa de gardă
16:30    Сериал "Детективы"
17:05    Сериал "Свидетели"
18:00    Știri
18:35    Sport
18:45    Echipa de gardă
18:55    Сериал "Детективы"
19:30    По фактам с Юлией Фёдоровой
21:00    Новости
21:35    Echipa de gardă
21:45    Сериал "Условный мент-5"
22:35    Știri
23:10    Sport
23:20    Echipa de gardă
23:30    "Мир наизнанку"
0:20    Орёл и Решка
1:10    Сериал "Братья по крови"
2:45    "Мир наизнанку"
3:30    Орёл и Решка
4:20    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка
    
    15.06.24 Суббота 
6:00    Știri
6:35    Sport
6:45    Echipa de gardă
6:50    Сериал "Право на защиту"
7:50    По фактам с Юлией Фёдоровой
9:25    Știri
10:00    Sport
10:05    Echipa de gardă
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Братья по крови"
14:45    Сериал "Свидетели"
19:00    Итоги недели
20:00    Moldova LIVE. CONTEXT cu Oxana Bodnar
20:30    Incercarile Destinului
21:40    Vorbe cu_minte
22:40    Итоги недели
23:40    "Мир наизнанку"
0:50    Орёл и Решка
1:40    Сериал "Свидетели"
3:10    Сериал "Право на защиту"
4:05    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка
    
    16.06.24 Воскресенье
6:00    Сериал "Право на защиту"
6:55    Sinteza Săptămînii
7:55    Obiectiv sportiv
8:25    Сериал "Право на защиту"
9:15    Итоги недели
10:15    Teleshopping
10:30    Сериал "Детективы"
11:00    Moldova agrară
12:00    Sinteza Săptămînii
13:00    Сериал "Право на защиту"
14:40    Сериал "Звонарь"
19:00    Sinteza Săptămînii
20:00    Сериал "Детективы"
20:30    Incercarile Destinului
21:40    Vorbe cu_minte
22:45    "La subiect" cu Viorel Furculita
0:10    "Мир наизнанку"
1:00    Орёл и Решка
1:50    Сериал "Звонарь"
4:20    "Мир наизнанку"
5:10    Орёл и Решка